המלון העולמי הוא קונספט חדש, שמתאים לדרך שבה א.נשים מטיילות ומטיילים היום. אנחנו, נשות ואנשי העולם החדש, מאתגרות את החלוקה המסורתית למדינות ועמים ומכירות בכך שאנחנו יכולות להרגיש בבית ביותר ממקום אחד. במקום להגר אנחנו מעדיפות לטייל והרבה, להרגיש בבית בעוד ועוד ערים. השינה בדירות במקום במלונות מאפשרת לנו לדמיין שאנחנו גרות באותה עיר ולא רק מבקרות בה לרגע.

אנחנו לא רואות בטיולים הללו כחופש, אלא כדרך חיים, שמאפשרים לנו לסבול יותר בקלות את חסרונות המקום בו אנחנו גרות רוב השנה. 

בתי קפה עכשוויים מעניינים אותנו כמו מוזיאונים (ואף יותר). נחפש בחריצות איפה המקומיות והמקומיים מבלות, שותות ושומעות מוזיקה. 

יש הקוראים לנו היפסטריות, אבל אנחנו לא רואות בכך קללה אלא מאמינות שאם היפסטרים הצליחו להביא קפה משובח לכל מקום בעולם, אין סיבה שלא נצליח להביא גם את השלום. 

מלון עולמי הוא מלון אחד, אבל החדרים במקום להימצא באותו מרחב פיזי, פזורים ברחבי העולם. חדרי המלון נמצאים תמיד במיקום מרכזי ו/או אטרקטיבי וכוללים מטבח מצויד, מכונת כביסה ובעיקר תחושה של בית. 

בדירה תמצאו המלצות למקומות בילוי, פארקים וחנויות שוות בעיר וכן כרטיסי נסיעה של תחבורה ציבורית וכרטיסי סים מקומיים  אותם תצטרכו לטעון (כך תוכלו ליהנות מהערך הצבור שנשאר מהמבקרת הקודמת בדירה). במקרר יחכו לכם פינוקים מקומיים מבחר ובירות מקומיות. 

אנחנו יודעות שהתנאים נשמעים חמישה כוכבים, ובכל זאת איך אנחנו לא יקרות? הקונספט שלנו מאפשר תחזוקה זולה, בלי חדרניות וסבלים, בלי קבלה ואנשי מטבח ובעיקר בלי יותר מדי חברי הנהלה. לכל דירה יש אחראית מקומית שדואגת לניקיון, אחזקה ותהיה אשת הקשר שלכן. השכר שלה גבוה מה שמאפשר לה לעשות תפקידה בשמחה וביעילות.